NW akce v ČR

Odkaz na video se správnou technikou chůze

https://www.nordicsports.cz/nordic-walking/spravna-technika/

 

 

Slavnostní zahájení 13. ročníku NORDIC WALKING TOUR 2022–

9.4.2022 – Praha – Divoká Šárka

 

 

Po zimní přestávce SK Outdoor - Český klub nordic walking v plném proudu připravuje zahájení dalšího tentokráte již                      

13. ročníku celorepublikové Nordic Walking Tour 2022. Přijďte všichni v sobotu 9. dubna 2022 protáhnout svá těla před Velikonočním hodováním do Divoké Šárky v Praze a zahájit tak nordic walking sezonu

 

POZOR ZMĚNA – Po několikaleté pauze bude letošní tour zahájena v sobotu 9. dubna 2022 - Start a cíl -  Prostor u Mc Donald´s na Evropské, Praha 6 - Dejvice, registrace účastníků proběhne od 10.00 do 10.30 hod. Po zimní přestávce se na Vás těší celý tým Českého klubu nordic walking. Instruktáž provede a po celou dobu vycházky Vás budou doprovázet milí a šikovní certifikovaní instruktoři.  Samozřejmostí bude možnost zapůjčení a i zakoupení nordic walkingových holí.  V rámci startovného obdržíte drobné občerstvení na trať, upomínkové předměty od partnerů a slosovatelné číslo do velmi bohaté tomboly.

 

Každé zastavení je spíše sportovně-společenskou akcí, seznámíte se správnou technikou pod vedením zkušených certifikovaných instruktorů, pobavíte se s přáteli a na závěr můžete vyhrát hodnotné ceny v tombole. Připravena pro Vás bude zajímavá trasa v délce 9km, kde uvidíte mnoho přírodních zajímavostí a navštívíte krásná vyhlídková místa.

 

Po příjemné vycházce určitě rádi uvítáte posezení s ostatními účastníky při něčem dobrém na terase restaurace, či se budete moci pobavit či občerstvit dobrotami v místním lunaparku, kde budete s napětím sledovat losování tomboly a hodnotit úspěšnost akceJ

 

Vítán bude každý, kdo se chce naučit nordic walking a projít se na čerstvém vzduchu.

Děkujeme za podporu partnerům tohoto zastavení. Hlavnímu partneru Pražské energetice, a.s. Další partneři: Česká unie sportu, SK Outdoor,  Mc Donald´s, WT Concept, Český klub  nordic walking a další.

Těší se na vás

Zástupci CKNW a SK Outdoor

Sledujte: www.skoutdoor.cz, www.nordicwalkingtour.cz, www.cknw.cz a FB

 

Další zastavení jaro – léto 2022, která na Vás budou čekatJ

 

1.5.2022 - Prvomájový pochod pro Zdraví - Unhošť - Poteplí - Malé Kyšice

14.5.2022 - Slavonice - Memoriál Jirky Beneše

4.6.2022 - z Bratronic do Žiliny za krásami Křivoklátských lesů

30.7.2022 - Třeboň a okolí


 

 

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.