Staré Splavy - Penzion Mlýn

Toto místo jsme si oblíbily. Akce zde pořádáme od roku 2012. V penzionu je k dispizici velký sál na cvičení a v krásném okolí Máchova jezera se najdou trasy na vycházky a výlety jak pro zdatné turisty, tak pro relaxaci v přírodě. Když se povede počasí koncem května a v červnu, užijeme si i koupání. V říjnových termínech si přijdou na své houbaři.

Místo:                          Staré Splavy u Máchova Jezera

Ubytování :                 Penzion Mlýn   

                                               www.penzionmlyn-machovojezero.cz

Ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích turistické kategorie se společným příslušenstvím na patře, nebo za příplatek ve  2 - 4 lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím dle nabídkypenzionu.

Stravování:

v penzionu: snídaně formou švédských stolů, obědy a večeře - jednotné menu v jídelně penzionu. Možno též polopenze nebo jen snídaně.

Cena:                              1500,- Kč   - 1700 Kč - dle typu ubytování a čerpané stravy

                                      

V ceně je zahrnuto 2x ubytování s polopenzí , sportovní program a přednášky. Záloha 500 Kč je splatná při přihlášení, doplatek na místě.

V ceně nejsou zahrnuty služby (masáže, sauna,  pedikůra, )

Doprava :

Vlastní, možnost  parkování. Lze využít spojení vlakem nebo autobusem. Po dohodě možný odvoz autem z autobusové zastávky v Doksech či v Jestřebí.

Sportovní program:

Program je přizpůsoben zejména pro kategorii žen 50+ . Naučíte se  Nordic Walking – zdraví prospěšnou chůzi se speciálními hůlkami, protáhnete si tělo při strečinku , kalanetice a zdravotním cvičení .  Seznámíte se s projektem www.cvikyprozdraví.cz  .

Zdatnější mohou v sobotu absolvovat celodenní pěší výlet na hrad Bezděz či Housku nebo výlet na kolech (vlastních).Pro ostatní budou připraveny kratší vycházky v okolí Máchova jezera s výukou Nordic Walkingu.

Relaxace:

V rámci relaxace jsou na výběr masáže – klasická, sportovní, medová, lávové kameny, baňování, ošetření Su-Jok.  Pokud bude dost zájemců, zajistíme i pedikuru.

Sebou nezapomeňte:

podložku na cvičení či karimatku, sportovní obuv do tělocvičny a na turistiku, sportovní oděv, deštník, láhev s pitím, batůžek a dobrou náladu. Máte-li, vezměte sebou i hůlky na Nordic Walkig. Omezený počet hůlek bude k zapůjčení na místě.   

 

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.